Video Stream #1

07:00 Tennis FED Cup : Great Britain – Japan – Channel 9
13:00 Tennis FED Cup : Romania – Switzerland – Channel 12
14:00 La Liga : Eibar – Getafe – Channel 11
14:30 Premier League : West Bromwich Albion – Liverpool – Channel 8
14:30 Premier League : West Bromwich Albion – Liverpool – Channel 15
14:30 Premiership : Hibernian – Celtic – Channel 9
14:30 National League : Eastleigh – Macclesfield Town – Channel 10
14:35 Chinese Super League : Guangzhou R&F – Shandong Luneng – Channel 6
16:00 Serie A : SPAL – Roma – Channel 20
16:30 Bundesliga : Hannover 96 – Bayern Munchen – Channel 1
16:30 Bundesliga : RB Leipzig – Hoffenheim – Channel 2
16:30 Bundesliga : Eintracht Frankfurt – Hertha BSC – Channel 3
16:30 Bundesliga : Hamburger SV – Freiburg – Channel 4
16:30 Bundesliga : Stuttgart – Werder Bremen – Channel 5
17:00 MotoGP : Red Bull Grand Prix of The Americas (Practice 3) – Channel 15
17:00 Premier League : Watford – Crystal Palace – Channel 22
17:15 La Liga : Celta de Vigo – Valencia – Channel 14
18:00 Ligue 1 : Olympique Marseille – Lille – Channel 23
18:00 Liga 1 : Concordia Chiajna – Voluntari – Channel 11
19:00 Serie A : Sassuolo – Fiorentina – Channel 19
19:15 FA Cup : Manchester United – Tottenham Hotspur – Channel 12
19:30 Bundesliga : Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen – Channel 9
20:35 MotoGP : Red Bull Grand Prix of The Americas (Qualifying) – Channel 15
20:45 Liga 1 : Viitorul – FCSB – Channel 11
21:00 Ligue 1 : Guingamp – Monaco – Channel 1
21:00 Ligue 1 : Amiens SC – Strasbourg – Channel 2
21:00 Ligue 1 : Metz – Caen – Channel 3
21:00 Ligue 1 : Toulouse – Angers SCO – Channel 4
21:15 Synot Liga : Zbrojovka Brno – Viktoria Plzen – Channel 5
21:30 Boxing : Carl Frampton – Nonito Donaire – Channel 9
21:30 First Division A : Genk – Anderlecht – Channel 20
21:45 Serie A : Milan – Benevento – Channel 7
21:45 Championship : Cardiff City – Nottingham Forest – Channel 8
22:30 Copa del Rey : Barcelona – Sevilla – Channel 18
22:30 Primeira Liga : Estoril – Benfica – Channel 22
02:30 MLS : Orlando City SC – SJ Earthquakes – Channel 6
02:30 NBA : Minnesota Timberwolves – Houston Rockets – Channel 9
03:00 UFC Fight Night : Prelims – Channel 10
04:00 Boxing : Adrien Broner – Jessie Vargas – Channel 8
05:00 UFC : Barboza – Lee – Channel 10